Відгуки

 

Відгуки та побажання

 • Дуже вдячна всім працівникам кредитної спілки за ставлення до нас, за те, що розуміють наше горе і радість. Мені врятували дитину як ваші гроші помогли мені. Дай вам Бог счастя, здоров”я божого благословення.
  Сім”я із Старих Кут Потокова 39 Лазорики Любов Юрівна та Дмитро Іванович.
  18.12.08 р.
 • Велике спасибі колективу „Спілки” за те, що надають таку важливу економічну допомогу населенню України в теперішній важкий час. Ваша діяльність це і відродження традиції українців „свій до свого по своє”.
  Хай Бог надає Вам міцного здоров”я, наснаги і благословляє всі Ваші починання.
  З повагою Валентина Слободян (член „Спілки”)
  12.05.08 р
 • Дуже велика, щира подяка матері Симчич Марії Іллівної за велике щире відношення до своїх пацієнтів. Голові КС Косівська Оксані Миколаївні і всім працівникам КС від дітей які вчаться: Симчич Ростислав Васильович – м. Київ, Університет ім. Поплавського, Симчич Владислав В. – університет ім. Стефаника, Симчич Світлана В. – Львівський аграрний інститут.
 • З великою любов”ю і подякою до Вас працівники КС Косівська. Щасливо зустріти Новий рік, в радості і щасті із своїми сім”ями. Щоб Отець Небесний подарував їм все те, що вони від нього бажають.

  Щоб всі прожили на много і благо літ щасливо.
  Матір Божа, Ісус Христос щоб був їм у помочі.

  Ільницька Ганна І.
  Симчич Марія І.
  18/ХІІ – 2008 р.

 • З відчуттям глибокої поваги, переконанням – тут царює рятівничий дух розуміння.

  З ВАМИ завжди приємно, затишно, впевнено…
  Вражена високим ЛЮДЯНИМ ставленням !!!
  Витримки, наснаги, спокою в критичний для держави час.
  В передноворічні дні і в кожну хвилину Ісусової чаші світла, добра, любові, котра, як життєдайна криниця – чим більше віддає, тим щедріше наповнюється !!!

  З простою людською повагою косівчанка врачеватель душ – Світлана Яків”юк (особлива вдячність Зоряні Зіновіївні)
  25.12.08

 • Від щирого серця бажаю я всьму колективу кредитної спілки „Косівська” доброго здоров”я, успіхів, щастя, за ту доброту, що вони приносять людям, з великою повагою, з почуттям глибокого серця, вони розуміють людину в той скрутний час, коли людині скрутно, її в кожний момент виручають, з глибокою повагою.
  З Новим роком Вас вітаю, довгих років Вам бажаю, витримки, душевної наснаги, доброти, яку приносите кожний день людям.
  З повагою до Вас В. Гондурак с. Снідавка.
  12.01.09 р.
 • Від щирого серця вдячна колективу кредитної спілки „Косівська” від бувшого кредитора Моканюка Юрія Васильовича. Колектив спілки це є старанні чуйні і порядні люди – це люди з великої букви. Бажаю вам усім міцного здоров”я сімейного благополуччя довгих років життя на квітучій землі.
  З повагою Моканюк
  8.04.2009 р.
Share
 

Коментарів: 0

 1. Галина Гарбовська :

  З кредитною спілкою “Косівська” знайома здавна, з початку їхнього заснування (кінця дев’яностих). Спостерігаю, вболіваю та тішуся успіхами цього колективу, що так вміло провадить за собою, справді, видатна особистість, відмінний фахівець і просто красива жінка Оксана Миколаївна Довгун. Поряд з професійними обов’язками, спілка проводить велику роботу в своїй громаді. Саме “Косівська” є завжди попереду в усіх починаннях – культурно-иасових заходах, патріотично-виховній роботі серед молоді, підтримці наших воїнів на фронті, всьго відразу й не перелічити. А вже про гостинність, годі й говорити. Тому саме тут, в Косові, за сприяння кредитної спілки відбуваються навчання, конференції, Форуми кредитних спілок з усієї України та з поза її меж. Тут, саме в “Косівській”, справжня щира гостинність, незабутні враження, ьлаголатна енергетика. Щиро бажаю успіхів і процвітання всьому Вашому колективу та членству. З повагою, Галина Гарбовська.

Коментувати

You must be logged in to post a comment.

Нове на сайті

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування»

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування»...

 

Звітні дані КС «Косівська» за 2020 рік

Баланс (звіт про фінансовий стан) на 31 грудня 2020 р. Звіт про власний капітал за 2020 рік Звіт...

 

Примітки до фінансової звітності за 2020 рік

Примітки до фінансової звітності згідно з МСФЗ за 2020 рік