Відгуки

 

Відгуки та побажання

 • Дуже вдячна всім працівникам кредитної спілки за ставлення до нас, за те, що розуміють наше горе і радість. Мені врятували дитину як ваші гроші помогли мені. Дай вам Бог счастя, здоров”я божого благословення.
  Сім”я із Старих Кут Потокова 39 Лазорики Любов Юрівна та Дмитро Іванович.
  18.12.08 р.
 • Велике спасибі колективу „Спілки” за те, що надають таку важливу економічну допомогу населенню України в теперішній важкий час. Ваша діяльність це і відродження традиції українців „свій до свого по своє”.
  Хай Бог надає Вам міцного здоров”я, наснаги і благословляє всі Ваші починання.
  З повагою Валентина Слободян (член „Спілки”)
  12.05.08 р
 • Дуже велика, щира подяка матері Симчич Марії Іллівної за велике щире відношення до своїх пацієнтів. Голові КС Косівська Оксані Миколаївні і всім працівникам КС від дітей які вчаться: Симчич Ростислав Васильович – м. Київ, Університет ім. Поплавського, Симчич Владислав В. – університет ім. Стефаника, Симчич Світлана В. – Львівський аграрний інститут.
 • З великою любов”ю і подякою до Вас працівники КС Косівська. Щасливо зустріти Новий рік, в радості і щасті із своїми сім”ями. Щоб Отець Небесний подарував їм все те, що вони від нього бажають.

  Щоб всі прожили на много і благо літ щасливо.
  Матір Божа, Ісус Христос щоб був їм у помочі.

  Ільницька Ганна І.
  Симчич Марія І.
  18/ХІІ – 2008 р.

 • З відчуттям глибокої поваги, переконанням – тут царює рятівничий дух розуміння.

  З ВАМИ завжди приємно, затишно, впевнено…
  Вражена високим ЛЮДЯНИМ ставленням !!!
  Витримки, наснаги, спокою в критичний для держави час.
  В передноворічні дні і в кожну хвилину Ісусової чаші світла, добра, любові, котра, як життєдайна криниця – чим більше віддає, тим щедріше наповнюється !!!

  З простою людською повагою косівчанка врачеватель душ – Світлана Яків”юк (особлива вдячність Зоряні Зіновіївні)
  25.12.08

 • Від щирого серця бажаю я всьму колективу кредитної спілки „Косівська” доброго здоров”я, успіхів, щастя, за ту доброту, що вони приносять людям, з великою повагою, з почуттям глибокого серця, вони розуміють людину в той скрутний час, коли людині скрутно, її в кожний момент виручають, з глибокою повагою.
  З Новим роком Вас вітаю, довгих років Вам бажаю, витримки, душевної наснаги, доброти, яку приносите кожний день людям.
  З повагою до Вас В. Гондурак с. Снідавка.
  12.01.09 р.
 • Від щирого серця вдячна колективу кредитної спілки „Косівська” від бувшого кредитора Моканюка Юрія Васильовича. Колектив спілки це є старанні чуйні і порядні люди – це люди з великої букви. Бажаю вам усім міцного здоров”я сімейного благополуччя довгих років життя на квітучій землі.
  З повагою Моканюк
  8.04.2009 р.
Share
 

Коментарів: 0

 1. Галина Гарбовська :

  З кредитною спілкою “Косівська” знайома здавна, з початку їхнього заснування (кінця дев’яностих). Спостерігаю, вболіваю та тішуся успіхами цього колективу, що так вміло провадить за собою, справді, видатна особистість, відмінний фахівець і просто красива жінка Оксана Миколаївна Довгун. Поряд з професійними обов’язками, спілка проводить велику роботу в своїй громаді. Саме “Косівська” є завжди попереду в усіх починаннях – культурно-иасових заходах, патріотично-виховній роботі серед молоді, підтримці наших воїнів на фронті, всьго відразу й не перелічити. А вже про гостинність, годі й говорити. Тому саме тут, в Косові, за сприяння кредитної спілки відбуваються навчання, конференції, Форуми кредитних спілок з усієї України та з поза її меж. Тут, саме в “Косівській”, справжня щира гостинність, незабутні враження, ьлаголатна енергетика. Щиро бажаю успіхів і процвітання всьому Вашому колективу та членству. З повагою, Галина Гарбовська.

Коментувати

You must be logged in to post a comment.