Благодійна акція від кредитної спілки

 

Криваві події Майдану, а тепер — війна на сході країни, яка вже забрала чимало людських життів, згуртувала українців. Народжується свідома, сильна, поважаюча себе нація, але надто дорогою ціною — забираючи життя найкращих синів і дочок України.

Наша армія, яка на початку російської агресії була недостатньо навчена, не повноцінно озброєна і одягнена, проявила неабияку мужність, зруйнувавши плани Кремля. У такий важкий для країни час, різні громадські організації, трудові колективи, кожен свідомий українець долучилися до акції на допомогу армії. Не залишилася осторонь і кредитна спілка «Косівська», яка організувала уже декілька благодійних акцій із збору коштів на допомогу захисникам України. Турбота про ближнього притаманна для цього колективу, який очолює О.М.Довгун — людина, що сповідує християнські цінності.

Благодійну акцію, що відбулася 9 листопада у Будинку культури, розпочала голова правління кредитної спілки Оксана Довгун. Вона проінформувала присутніх про надану благодійну допомогу для добровольців, армії і що планує зробити найближчим часом. Пані Оксана розповіла про те, що потребують військові на сході, а за зібрані кошти, передані у волонтерський центр, волонтери намагаються купити все необхідне і якнайкраще.

На акції було представлено багато чудових картин, авторських книжок та інших речей, які щиро надали художники, майстри, поети і просто небайдужі люди, де зібрали майже 12000 гривень, які передали представникові волонтерського руху «Свій за свого». За рахунок благодійників, волонтерів і тримаються наші добровольчі загони. І, як наголосив Р. Мартинюк, для нашої країни настали важкі економічні часи, у людей брак грошей та допомагати можна, виготовляючи сухі борщові заправи, пакунки із сухофруктів та зерен волоських горіхів, плести теплі шкарпетки і рукавиці.

Наші хлопці мужньо стоять на передовій, бо знають, що мають міцні тили. Дорослі і діти намагаються забезпечити наших захисників не лише найнеобхіднішим обмундируванням і продуктами харчування, а й підтримують непереможний дух солдатів. Коли Н.Юсипчук зачитала листи-відкритки, які підготували наші дітки воякам на фронт — защеміло серце кожного, наскільки маленькі українці переймаються долею нашої Вітчизни, кожного солдата зокрема. У ці побажання вклали часточку маленької дитячої душі і надії, які будуть підбадьорювати бійців у короткі хвилини перепочинку.

Хочу зауважити, що у залі панувала тепла родинна атмосфера — це була велика, єдина косівська родина. А творили це родинне тепло щирі, задушевні пісні зведеного хору «Осіннє золото» та церкви Ів. Хрестителя під керівництвом п. Зоряни Романів. Затамувавши подих, присутні слухали вірші поета Ігоря Маковійчука в авторському виконанні. Наче не вуста промовляли слова, а говорило серце та душа поета. Коли ж зі сцени пролунала пісня «Пливе кача» у виконанні нашої землячки, молодої талановитої співачки Маріанни Гавриш, зал заплакав. Пам’ять про загиблих Героїв навіки закарбувалася в серцях українців і передаватиметься з покоління в покоління.

Низький уклін колективу кредитної спілки «Косівська» за велику і вкрай важливу роботу, яку вони уже зробили, роблять і ще будуть робити.

Слава Україні! Героям Слава!

Л. Різун, м. Косів.

«Гуцульський край», №48, 28.11.2014 року

Share

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.

Нове на сайті

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування»

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування»...

 

Звітні дані КС «Косівська» за 2020 рік

Баланс (звіт про фінансовий стан) на 31 грудня 2020 р. Звіт про власний капітал за 2020 рік Звіт...

 

Примітки до фінансової звітності за 2020 рік

Примітки до фінансової звітності згідно з МСФЗ за 2020 рік