Благодійна акція від кредитної спілки

 

Криваві події Майдану, а тепер — війна на сході країни, яка вже забрала чимало людських життів, згуртувала українців. Народжується свідома, сильна, поважаюча себе нація, але надто дорогою ціною — забираючи життя найкращих синів і дочок України.

Наша армія, яка на початку російської агресії була недостатньо навчена, не повноцінно озброєна і одягнена, проявила неабияку мужність, зруйнувавши плани Кремля. У такий важкий для країни час, різні громадські організації, трудові колективи, кожен свідомий українець долучилися до акції на допомогу армії. Не залишилася осторонь і кредитна спілка «Косівська», яка організувала уже декілька благодійних акцій із збору коштів на допомогу захисникам України. Турбота про ближнього притаманна для цього колективу, який очолює О.М.Довгун — людина, що сповідує християнські цінності.

Благодійну акцію, що відбулася 9 листопада у Будинку культури, розпочала голова правління кредитної спілки Оксана Довгун. Вона проінформувала присутніх про надану благодійну допомогу для добровольців, армії і що планує зробити найближчим часом. Пані Оксана розповіла про те, що потребують військові на сході, а за зібрані кошти, передані у волонтерський центр, волонтери намагаються купити все необхідне і якнайкраще.

На акції було представлено багато чудових картин, авторських книжок та інших речей, які щиро надали художники, майстри, поети і просто небайдужі люди, де зібрали майже 12000 гривень, які передали представникові волонтерського руху «Свій за свого». За рахунок благодійників, волонтерів і тримаються наші добровольчі загони. І, як наголосив Р. Мартинюк, для нашої країни настали важкі економічні часи, у людей брак грошей та допомагати можна, виготовляючи сухі борщові заправи, пакунки із сухофруктів та зерен волоських горіхів, плести теплі шкарпетки і рукавиці.

Наші хлопці мужньо стоять на передовій, бо знають, що мають міцні тили. Дорослі і діти намагаються забезпечити наших захисників не лише найнеобхіднішим обмундируванням і продуктами харчування, а й підтримують непереможний дух солдатів. Коли Н.Юсипчук зачитала листи-відкритки, які підготували наші дітки воякам на фронт — защеміло серце кожного, наскільки маленькі українці переймаються долею нашої Вітчизни, кожного солдата зокрема. У ці побажання вклали часточку маленької дитячої душі і надії, які будуть підбадьорювати бійців у короткі хвилини перепочинку.

Хочу зауважити, що у залі панувала тепла родинна атмосфера — це була велика, єдина косівська родина. А творили це родинне тепло щирі, задушевні пісні зведеного хору «Осіннє золото» та церкви Ів. Хрестителя під керівництвом п. Зоряни Романів. Затамувавши подих, присутні слухали вірші поета Ігоря Маковійчука в авторському виконанні. Наче не вуста промовляли слова, а говорило серце та душа поета. Коли ж зі сцени пролунала пісня «Пливе кача» у виконанні нашої землячки, молодої талановитої співачки Маріанни Гавриш, зал заплакав. Пам’ять про загиблих Героїв навіки закарбувалася в серцях українців і передаватиметься з покоління в покоління.

Низький уклін колективу кредитної спілки «Косівська» за велику і вкрай важливу роботу, яку вони уже зробили, роблять і ще будуть робити.

Слава Україні! Героям Слава!

Л. Різун, м. Косів.

«Гуцульський край», №48, 28.11.2014 року

Share

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.