Проведено чергову благодійну акцію

 

“Україно, молюся за Тебе!” – під таким гаслом кредитна спілка “Косівська” провела чергову благодійну акцію зі збору коштів для воїнів Української армії.

Традиційно захід розпочався з молитви та благословення о. Юрія Корпанюка. Понад 200 осіб були учасниками акції.

“Коли ти береш – наповнюєш долоню, коли віддаєш – наповнюєш душу і серце”. Цими словами життєвої мудрості розпочала свій виступ голова правління Довгун О. М.

Далі відбувся концерт, який пройшов на високій ноті патріотизму. Виступили хор церкви Івана Хрестителя в м. Косові (регент п. Зоряна Романів), колектив “Осіннє золото”, талановита співачка Маріанна Гавриш, поет Ігор Маковійчук, учень школи-гімназії Йосип Лазоряк. Проникливі пісні та поезія, які звучали на концерті, не залишили байдужим ні одне серце.

Довгун О. М. зачитала лист-подяку голови правління кредитної спілки “Фермер”, що в м. Старобільську Луганської обл. Надії Малютіної за одяг для переселенців, який зібрала громада Косівщини на заклик кредитної спілки “Косівська”, за моральну підтримку. В Луганську область працівниками кредитної спілки було відправлено 22 мішки з одягом.

Голова правління кредитної спілки “Косівська” подякувала дітям та їхнім наставникам за участь в акції “Ангел – хранитель для воїна”. Зі щирими і теплими словами діти звертались до воїнів – захисників, з любов’ю замальовували Ангеликів. Зібрано понад 300 листівок-замальовок, частина з яких уже відправлені в зону бойових дій.

Також в ході акції були розіграні призи, які щедро надали члени кредитної спілки, письменник Мирослав Дочинець, видавець і письменник Юрій Николишин, художники Лідія Серветник-Юрчук та Зіновій Гаркус.

Волонтери руху “Свій за свого” ознайомили присутніх з технологіями приготування супових наборів із сушених овочів, пакування енергоємких продуктів (смалець з корисними добавками, ядра горіхів в суміші з родзинками, інше). Благодійні внески в сумі 11580,00 гривень, зібрані учасниками акції, передані у волонтерський центр.

Члени правління, спостережної ради, ревізійної комісії та працівники кредитної спілки висловлюють подяку всім, хто долучився до благодійної акції, п. Богдану Штундеру, а також колективу Будинку культури в особі п. Василя Звіздарика — за гостинно надану можливість зібратися і провести акцію в їхньому приміщенні.

Share
 

Коментарів: 1

  1. […] “Україно, молюся за Тебе!” – під таким гаслом кредитна спілка “Косівська” провела чергову благодійну акцію зі збору коштів для воїнів Української армії. […]

Нове на сайті

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування»

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування»...

 

Звітні дані КС «Косівська» за 2020 рік

Баланс (звіт про фінансовий стан) на 31 грудня 2020 р. Звіт про власний капітал за 2020 рік Звіт...

 

Примітки до фінансової звітності за 2020 рік

Примітки до фінансової звітності згідно з МСФЗ за 2020 рік