Проведено чергову благодійну акцію

 

“Україно, молюся за Тебе!” – під таким гаслом кредитна спілка “Косівська” провела чергову благодійну акцію зі збору коштів для воїнів Української армії.

Традиційно захід розпочався з молитви та благословення о. Юрія Корпанюка. Понад 200 осіб були учасниками акції.

“Коли ти береш – наповнюєш долоню, коли віддаєш – наповнюєш душу і серце”. Цими словами життєвої мудрості розпочала свій виступ голова правління Довгун О. М.

Далі відбувся концерт, який пройшов на високій ноті патріотизму. Виступили хор церкви Івана Хрестителя в м. Косові (регент п. Зоряна Романів), колектив “Осіннє золото”, талановита співачка Маріанна Гавриш, поет Ігор Маковійчук, учень школи-гімназії Йосип Лазоряк. Проникливі пісні та поезія, які звучали на концерті, не залишили байдужим ні одне серце.

Довгун О. М. зачитала лист-подяку голови правління кредитної спілки “Фермер”, що в м. Старобільську Луганської обл. Надії Малютіної за одяг для переселенців, який зібрала громада Косівщини на заклик кредитної спілки “Косівська”, за моральну підтримку. В Луганську область працівниками кредитної спілки було відправлено 22 мішки з одягом.

Голова правління кредитної спілки “Косівська” подякувала дітям та їхнім наставникам за участь в акції “Ангел – хранитель для воїна”. Зі щирими і теплими словами діти звертались до воїнів – захисників, з любов’ю замальовували Ангеликів. Зібрано понад 300 листівок-замальовок, частина з яких уже відправлені в зону бойових дій.

Також в ході акції були розіграні призи, які щедро надали члени кредитної спілки, письменник Мирослав Дочинець, видавець і письменник Юрій Николишин, художники Лідія Серветник-Юрчук та Зіновій Гаркус.

Волонтери руху “Свій за свого” ознайомили присутніх з технологіями приготування супових наборів із сушених овочів, пакування енергоємких продуктів (смалець з корисними добавками, ядра горіхів в суміші з родзинками, інше). Благодійні внески в сумі 11580,00 гривень, зібрані учасниками акції, передані у волонтерський центр.

Члени правління, спостережної ради, ревізійної комісії та працівники кредитної спілки висловлюють подяку всім, хто долучився до благодійної акції, п. Богдану Штундеру, а також колективу Будинку культури в особі п. Василя Звіздарика — за гостинно надану можливість зібратися і провести акцію в їхньому приміщенні.

Share
 

Коментарів: 1

  1. […] “Україно, молюся за Тебе!” – під таким гаслом кредитна спілка “Косівська” провела чергову благодійну акцію зі збору коштів для воїнів Української армії. […]