Конференція «Соціальна програма — Зелений туризм. Гуцульський феномен — мистецтво жити і творити».

 

Матеріали конференції кредитних спілок.

27-28 серпня 2011 року в м. Косові та селах району проходив XIX Міжнародний Гуцульський фестиваль, учасниками якого були багато місцевих газдів і ґаздинь, шанованих гостей з різних куточкін України та з зарубіжжя — Польщі, Естонії, Хорватії, Молдови, Румунії, Росії, СШД, Канади.

Упродовж двох днів на Косівській землі проведено низку цікавих і змістовних заходів, розпочинаючи від конференцій і закінчуючи майстер-класами, виставками, концертами та гуцульськими забавами. Основні дійства відбулися у неділю, на свято Пресвятої Богородиці, яка благословила з неба на добру долю всіх учасників фестивалю ясним сонцем і чудовим святковим настроєм.

Кредитна спілка „Косівська” активно долучилась до цієї знаменної події, ініціювавши у рамках фестивалю за підтримки Всеукраїнської Асоціації кредитних спілок (ВАКС) та проекту технічної допомоги „Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості) Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (СІ2) і Німецької Кооперативної Асоціації „Райффайзен” (ЙСКУ) відбулася конференція „Соціальна організувала кредитна спілка „Косівська”. Гасло конференції: „За покликанням служити суспільству через кооперацію, взаємодопомогу та знання”.

В роботі конференції взяли участь: О. Шевель, голова Української Кооперативної Ради Канади, В. Волховська, президент ВАКС, Г. Шатирко, голова правління ВАКС, Г. Нагребельна, керівник інформаційної служби 8АКС, І. Вишневський, голова правління ОКС ПЗВ, М. Фоишей, міський голова м. Косів, Г. Михлюк, підприємець, господиня садиби „Днничка” зі своїми гостями – представниками Канадського фонду „Наші діти”, О. Довгун, голова правління КС „Косівська”, Р. Рудник, голова спостережної ради КС „Косівська” та ще 56 делегатів   від   24   кредитних   спілок   з   різних   регіонів   України.

Гостями заходів були краяни: Народний артист України, композитор О. Гавриш та член Національної спілки письменників України письменниця, журналістка, громадська діячка М, Влад.

Учасники конференції мали можливість бачити урочисте запалювання фестивальної ватри на горі Стоянів, опришківські ігри та забави а також відвідати виставку ліжникарства „Барвограй” в селі Яворів; побувати на Буковецькому перевалі, де відкривається мальовнича панорама Карпат і на висоті 832 м над рівнем моря розташована дерев’яна церква Вознесіння Христового.

Наступного дня всі гості КС„ Косівська “долучилися до основної програми фестивалю на майдані Незалежності та різних культурно-мистецьких дійств, які відбувалися в цей день. Для тих, хто має змогу залишитися ще на один день, була організована екскурсійна поїздка по „Золотому кільцю”: Косів – Криворівня – Верховина – Буковель – Яремча – Коломия – Косів.

Конференція «Соціальна програма — Зелений туризм. Гуцульський феномен — мистецтво жити і творити». 5 МБ | .zip | Завантажень: 469

м. Косів, 27-28 серпня 2011 р.

Share

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.