Косівщина туристична

 

Косівщина – край оспіваний в піснях і легендах. Кожному, хто відвідав нашу гостинну землю, важко забути красу зелених верхів Карпат.

Гостей нашого краю полонять запашні ліси, шовкові трави, сріблясті водоспади, квітучі полонини, працелюбні та мудрі гуцули – господарі цього чарівного краю.

Ще на початку ХХ століття Косів був популярним курортним містечком, куди приїздили на відпочинок гості з цілої Європи.

Люди, які тут живуть, як і заведено в горах завжди раді гостям в своїй хаті. Може тому гуцульська горілка така п’янка а страви такі смачні.

Про гуцульську гостинність можна ще довго розказувати, але найкраще переконатися самому, побачити все, помацати руками, скуштувати та ще й додому привезти та на полицю покласти! І не думайте, що це так важко зробити, просто треба відважитись і сказати собі: „Ну все, досить цього міста, їду в Карпати!”

А тут на вас чекають незабутні враження: купання в чистих гірських річках з каскадами водоспадів, пішохідні та велосипедні мандрівки горами. Ви будете мати можливість побувати на найвищих гірських вершинах Карпат, зкоштувати бринзи та вурди в гуцульських колибах, здійснити прогулянку верхи на гуцульському коні, відвідати музеї, побувати в гостях у народних майстрів.

На вас тут чекають не тільки літній відпочинок але й незабутні зимові свята з щедрівками і колядками, катанням на лижах та санках.

Гірські лижі – один з найпопулярніших зимових видів відпочинку в Карпатах. Це чудова можливість відпочити з друзями чи з сім’єю, насолодитись цілющим морозним повітрям гір, оглянути засніжені краєвиди зимових Карпат.

До послуг туристів є три гірськолижні бази, одна з них знаходиться в Косові на горі Михалковій, найвищій вершині гір (812 м над рівнем моря), що оточують півколом наше місто. Наше місто характеризується як вигідний кліматичний курорт Карпатського рекреаційного району.

Гостей нашого краю чекають 13 туристично-оздоровчих закладів, 30 приватних осель зеленого туризму.

Корисна довідкова інформація

Кращі сайти Косівщини

Share

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.

Нове на сайті

Щодо депозитної та кредитної політики в КС під час воєнного стану

Щодо депозитів. У зв’язку з війною в Україні і як наслідок – економічними негараздами...

 

Кредитна спілка «Косівська» продовжує роботу у звичному режимі

ОГОЛОШЕННЯ! Кредитна спілка «Косівська» продовжує роботу у звичному режимі. Кредитуємо...

 

Інформація на виконання вимог Положення про інформаційне забезпечення фінансовими установами споживачів щодо надання послуг споживчого кредитування

Інформація на виконання вимог Положення про інформаційне забезпечення фінансовими установами...