Косівщина туристична

 

Косівщина – край оспіваний в піснях і легендах. Кожному, хто відвідав нашу гостинну землю, важко забути красу зелених верхів Карпат.

Гостей нашого краю полонять запашні ліси, шовкові трави, сріблясті водоспади, квітучі полонини, працелюбні та мудрі гуцули – господарі цього чарівного краю.

Ще на початку ХХ століття Косів був популярним курортним містечком, куди приїздили на відпочинок гості з цілої Європи.

Люди, які тут живуть, як і заведено в горах завжди раді гостям в своїй хаті. Може тому гуцульська горілка така п’янка а страви такі смачні.

Про гуцульську гостинність можна ще довго розказувати, але найкраще переконатися самому, побачити все, помацати руками, скуштувати та ще й додому привезти та на полицю покласти! І не думайте, що це так важко зробити, просто треба відважитись і сказати собі: „Ну все, досить цього міста, їду в Карпати!”

А тут на вас чекають незабутні враження: купання в чистих гірських річках з каскадами водоспадів, пішохідні та велосипедні мандрівки горами. Ви будете мати можливість побувати на найвищих гірських вершинах Карпат, зкоштувати бринзи та вурди в гуцульських колибах, здійснити прогулянку верхи на гуцульському коні, відвідати музеї, побувати в гостях у народних майстрів.

На вас тут чекають не тільки літній відпочинок але й незабутні зимові свята з щедрівками і колядками, катанням на лижах та санках.

Гірські лижі – один з найпопулярніших зимових видів відпочинку в Карпатах. Це чудова можливість відпочити з друзями чи з сім’єю, насолодитись цілющим морозним повітрям гір, оглянути засніжені краєвиди зимових Карпат.

До послуг туристів є три гірськолижні бази, одна з них знаходиться в Косові на горі Михалковій, найвищій вершині гір (812 м над рівнем моря), що оточують півколом наше місто. Наше місто характеризується як вигідний кліматичний курорт Карпатського рекреаційного району.

Гостей нашого краю чекають 13 туристично-оздоровчих закладів, 30 приватних осель зеленого туризму.

Корисна довідкова інформація

Кращі сайти Косівщини

Share

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.

Нове на сайті

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування»

Інформація на виконання вимог частини 3 статті 23 Закону України «Про споживче кредитування»...

 

Звітні дані КС «Косівська» за 2020 рік

Баланс (звіт про фінансовий стан) на 31 грудня 2020 р. Звіт про власний капітал за 2020 рік Звіт...

 

Примітки до фінансової звітності за 2020 рік

Примітки до фінансової звітності згідно з МСФЗ за 2020 рік